TOP GJITHA GRUPI...

TOP ALL GROUP u themelua në vitin 2006. Përfshirë TOP SCULPTURE LTD & TOP STONE CO.,LTD.Një nga prodhimet më të mëdha të Gurit Natyror në Kinë.

TOP ALL GROUP u themelua në vitin 2006. Përfshirë TOP SCULPTURE LTD & TOP STONE CO.,LTD.Një nga prodhimet më të mëdha të Gurit Natyror në Kinë.Specializohet në produkte me porosi.Granit, Mermer, Kuarc, Dysheme, Statuja, Shatërvanë, Kolona, ​​Lavaman, Gurë Varri…të gjitha gjërat prej guri.

Më shumë Rreth Nesh

TOP GUR

Ne i përmbahemi gjithmonë parimit tonë: & "Cilësia & Kredia e Para, Klienti Suprem".

Vitet e fundit kemi fituar një reputacion shumë të mirë në të gjithë vendin, madje jemi mjaft të njohur edhe jashtë vendit.

TOP SCULPTURES LTD

Koleksionet e veçuara

TOP STONE vazhdon gjithmonë të ofrojë shërbimin dhe produktin më të mirë të sipas
masat e rrepta të kërkuara nga baza e tyre ndërkombëtare e klientëve.

 • Shërbimi
  1

  Shërbimi

  Ne i përmbahemi gjithmonë parimit tonë: "Cilësia & Kredia e Para, Klienti Suprem".
 • Kompania
  1

  Kompania

  Një nga prodhimet më të mëdha të Gurit Natyror në Kinë.
 • Avantazhi
  1

  Avantazhi

  Ekipi i trajnuar mirë QC inspekton me kujdes nga prerja në paketim

Qëndroni të sintonizuar për Përditësimet

Lajme & Përditësime

Njohuri bazë të përpunimit të gurit dhe G...

Bluarja është një metodë e prerjes së pjesës së punës në një mulli me rrotë bluarëse si mjet prerës.Karakteristikat e kësaj metode janë si më poshtë: 1. Për shkak të fortësisë së lartë dhe rezistencës ndaj nxehtësisë ...

Lexo më shumë

Guangxi synon të përfundojë ndërtimin...

Në vitin 2019, Rajoni Autonom i Guangxi Zhuang synon të përfundojë ndërtimin e 30 minierave të gjelbra në nivel rajoni autonom (bashkëngjitur listës).Ndërmarrjet përkatëse minerare duhet të shpejtojnë ...

Lexo më shumë

Duke u fokusuar në riciklimin dhe të kuptuarit...

Pasditen e 20 qershorit, profesor tanyuanqiang, president i institutit kërkimor të teknologjisë së industrisë së gurit Nan'an Huada, profesor huangshengui, nënkryetar i qytetit Shuitou dhe nënkryetar...

Lexo më shumë

peshë e rëndë!Nga viti 2022, përpunimi i gurit ...

Së fundmi, sipas katalogut të menaxhimit të klasifikuar të vlerësimit të ndikimit në mjedis të projekteve të ndërtimit (Edicioni 2021) i nxjerrë nga Ministria e Mbrojtjes së Mjedisit (Dekreti N...

Lexo më shumë

GazeteQëndroni të sintonizuar për Përditësimet

Dërgo
WhatsApp Online Chat!