ТОП СИТЕ ГРУПИ...

TOP ALL GROUP е основана во 2006 година. Вклучувајќи ги TOP SCULPTURE LTD & TOP STONE CO.,LTD. Едно од најголемото производство на природен камен во Кина.

TOP ALL GROUP е основана во 2006 година. Вклучувајќи ги TOP SCULPTURE LTD & TOP STONE CO.,LTD. Едно од најголемото производство на природен камен во Кина. Специјализиран за сопствени производи. Гранит, мермер, кварц, подови, статуи, фонтани, столбови, мијалници, надгробни споменици... сите нешта се камени.

Повеќе за нас

ТОП КАМЕН

Ние секогаш се придржуваме до нашиот принцип: & „Квалитетот и кредитот на прво место, врвен клиент“.

Во изминатите години стекнавме многу добра репутација во целата земја, па дури и во странство сме доста познати.

TOP SCULPTURES LTD

Истакнати колекции

TOP STONE секогаш опстојува да обезбеди најдобра услуга и производ на според
строгите барања на нивната меѓународна база на клиенти.

 • Service
  1

  Сервис

  Ние секогаш се придржуваме до нашиот принцип: „Квалитетот и кредитот на прво место, врвен клиент“.
 • Company
  1

  Компанијата

  Едно од најголемото производство на природен камен во Кина.
 • Advantage
  1

  Предност

  Добро обучениот тим за КК внимателно проверува од сечење до пакување

Останете во тек за ажурирања

Вести и ажурирања

Основни познавања за обработка на камен и Г...

Мелењето е метод за сечење на работното парче на мелница со тркало за мелење како алатка за сечење. Карактеристиките на овој метод се следните: 1. Поради високата тврдост и отпорност на топлина ...

Прочитај повеќе

Гуангкси има намера да ја заврши конструкцијата...

Во 2019 година, автономниот регион Гуангкси Жуанг има намера да ја заврши изградбата на 30 зелени рудници на ниво на автономен регион (во прилог на листата). Релевантните рударски претпријатија треба да го забрзаат ...

Прочитај повеќе

Кинескиот гранит го гледа Шандонг, Шандонг г...

Кинески гранит го гледа Шандонг, Шандонг гранит го гледа Вулиан! Камената индустрија е стожерната индустрија на округот Вулиан. На 24 октомври, кинескиот трговски центар за гранит се отвори величествено во индустријата за камен...

Прочитај повеќе

Промовирање на трансформацијата и надградбата на ...

Промовирајте ја трансформацијата и надградбата на индустријата за камен Shijing, со вкупна инвестиција од повеќе од 10 милијарди јуани, и потпишете го проектот Shijing yangzishan! China Stone Network http://www.sto...

Прочитај повеќе

Билтен Останете во тек за ажурирања

Испрати
WhatsApp онлајн разговор!