Контактирајте не

Добредојдовте во нашата компанија

Задоволни сме што сте заинтересирани да дознаете повеќе за нашите производи.

Тел: 0086-592-2963796

Телефон: +86-18030304532 (Whatsapp, WeChat, Viber)

Е-пошта:Services@topallgroup.com

Skype: врвни скулптури

Работно време: понеделник-петок: 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

1. Канцеларија: 4-401 Unit, 1647#, Xing Lin Bay Road, Jimei District, Xiamen, Кина

2. Фабрика за пулт:

Индустриска област Куиксиа, град Шијинг, Сити Нанан, Кина

3. Фабрика за гранитни скулптури

Индустриска област Кингшан, градот Шанксиа, округот Хуиан, градот Куанжу, Кина.

4. Фабрика за мермерни скулптури

Центар за резба Дангченг, земја Кујанг, град Шиџиажуанг, Кина.

Ве молиме испратете го формуларот подолу и ние ќе стапиме во контакт со вас наскоро.

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Се чувствуваме колку подобро те познаваме, толку повеќе можеме да направиме за тебе!!!


БилтенОстанете во тек за ажурирања

Испрати
WhatsApp онлајн разговор!