За нас

ТОП СИТЕ ГРУПАе основана во 2006 година. Вклучувајќи ги TOP SCULPTURE LTD & TOP STONE CO.,LTD.Едно од најголемото производство на природен камен во Кина.Специјализиран за сопствени производи.Гранит, мермер, кварц, подови, статуи, фонтани, столбови, мијалници, надгробни споменици... сите нешта се камени.

TOP SCULPTURES LTDКако професионален производител на резба на камен, можеме да произведуваме секакви производи за резбарење на камен, особено во сите видови градежни производи за резба, споменици и споменици, производи за украси за пејзажи и градина, како што се сите видови наметки за огниште, камена фонтана, мермерна статуа, Мермерен белведер, мермерна садење и саксија, столбови и столбови, статуа на животни, маса и клупа, опкружување на врата, пиедестал, градинарски белведер и така натаму.Во изминатите години стекнавме многу добра репутација во целата земја, па дури и во странство сме доста познати.

Ние секогаш се придржуваме до нашиот принцип: „Квалитет и кредит на прво место, врвен клиент“.Ние ги земаме барањата и задоволството на клиентите како почеток, и ние сме подготвени да им обезбедиме на клиентите производи со висок квалитет и совршена услуга.Искрено ги поздравуваме пријателите и клиентите дома и во странство за посети и деловна соработка.

Сега имаме воспоставено долгорочни деловни односи со клиенти кои се во повеќе од 20 земји и региони, како што се САД, Источна и Западна Европа, Канада, Австралија, Јапонија, Бразил итн.

ЗА НАС-04

TOP STONE CO., LTD е професионален производител на производ на Countertop, Vanity Top, Tombstone, споменици, надгробни споменици, фонтана со камени топки, маса, мебел за домаќинство внатрешен и надворешен, проект за хотелски камен итн.

Компанијата нуди одлични цени на големо за комерцијални и станбени проекти.Без разлика дали станува збор за вашиот дом или за вашиот проект за владеење со 1000 единици, Top Stone може да исполни кој било од вашите ригидни рокови.Ние веруваме дека нашата посветеност на одлична услуга за клиенти и квалитетни производи по одлични цени може да доведат до взаемно корисни односи со нашите ценети клиенти.

висококвалификуван технички и професионален персонал, со долгогодишно искуство во индустријата за камен, услугата нуди само за поддршка на камен, но исто така вклучува и проектни совети, технички цртежи и така натаму.TOP STONE секогаш опстојува да ја обезбедува најдобрата услуга и производ според строгите барања на нивната меѓународна база на клиенти.

Наша предност

1. Сопствен плочест двор и блок двор

2. Повеќе од 12 години искуство во извозен бизнис.

3. Сопствен каменолом со стабилна понуда и добра цена

4. Фабрички директно со брза испорака

5. Користете машини и алати увезени од Италија за да обезбедите квалитет

6. Добро обучениот тим за КК внимателно проверува од сечење до пакување

ЗА НАС-05

БилтенОстанете во тек за ажурирања

Испрати
WhatsApp онлајн разговор!