Rreth Nesh

TOP ALL GRUPIu themelua në vitin 2006. Përfshirë TOP SCULPTURE LTD & TOP STONE CO., LTD.Një nga prodhimet më të mëdha të Gurit Natyror në Kinë.Specializohet në produkte me porosi.Granit, Mermer, Kuarc, Dysheme, Statuja, Shatërvanë, Kolona, ​​Lavaman, Gurë Varri...të gjitha gjërat prej guri.

TOP SCULPTURES LTDSi prodhues profesionist i gdhendjes në gurë, ne mund të prodhojmë të gjitha llojet e produkteve të gdhendjes në gurë, veçanërisht në të gjitha llojet e produkteve të gdhendjes në ndërtim, Monumenteve dhe Përkujtimoreve, Produkteve të Ornamenteve të Peizazhit dhe Kopshtit, të tilla si të gjitha llojet e mantelit të oxhakut, shatërvanit prej guri, statujës mermeri, Belveder mermeri, mbjellës mermeri dhe vazo lulesh, kolona dhe shtylla, statuja e kafshëve, tavolina dhe stola, rrethon dyer, piedestal, belveder kopshti etj.Vitet e fundit kemi fituar një reputacion shumë të mirë në të gjithë vendin, madje jemi mjaft të njohur edhe jashtë vendit.

Ne i përmbahemi gjithmonë parimit tonë: "Cilësia & Kredia e Para, Klienti Suprem".Ne i marrim kërkesat dhe kënaqësinë e klientëve si fillim, dhe jemi të gatshëm t'u ofrojmë klientëve produkte me cilësi të lartë dhe shërbim të përsosur.Ne mirëpresim sinqerisht miqtë dhe klientët brenda dhe jashtë vendit për vizita dhe bashkëpunim biznesi.

Tani kemi krijuar marrëdhënie biznesi afatgjatë me klientët që janë në më shumë se 20 vende dhe rajone, si SHBA, Evropa Lindore dhe Perëndimore, Kanada, Australi, Japoni, Brazil, etj.

RRETH NESH-04

TOP STONE CO., LTD është një produkt prodhues profesional i Countertop, Vanity Top, Tombstone, Monumente, Headstones, Stone Ball Fountain, Table Top, Mobilje shtëpiake për ambiente të brendshme dhe të jashtme, projekt guri hoteli, etj.

Kompania ofron çmime të shkëlqyera me shumicë për projekte komerciale dhe rezidenciale.Qoftë për shtëpinë tuaj ose për projektin tuaj të bashkëpronësisë me 1000 njësi, Top Stone mund të përmbushë cilindo nga afatet tuaja të ngurta.Ne besojmë se angazhimi ynë për shërbime të shkëlqyera ndaj klientit dhe produkte cilësore me çmime të shkëlqyera mund të çojë në marrëdhënie reciproke të dobishme me klientët tanë të vlerësuar.

Staf teknik dhe profesional shumë i aftë, me vite përvojë në industrinë e gurit, oferta e shërbimit vetëm për mbështetjen e gurit, por gjithashtu përfshin këshilla për projekte, vizatime teknike etj.TOP STONE vazhdon gjithmonë të ofrojë shërbimin dhe produktin më të mirë sipas kërkesave të rrepta nga baza e tyre e klientëve ndërkombëtarë.

Avantazhi ynë

1. Zotëroni oborr me pllaka dhe oborr blloku

2. Më shumë se 12 vjet përvojë në biznesin e eksportit.

3. Gurore e vet me furnizim të qëndrueshëm dhe çmim të mirë

4. Fabrika e drejtpërdrejtë me dorëzim të shpejtë

5. Përdorni makineri dhe mjete të importuara nga Italia për të siguruar cilësi

6. Ekipi i trajnuar mirë QC inspekton me kujdes nga prerja në paketim

RRETH NESH-05

GazeteQëndroni të sintonizuar për Përditësimet

Dërgo
WhatsApp Online Chat!