Na kontaktoni

Mirë se vini në kompaninë tonë

Jemi të kënaqur që jeni të interesuar të mësoni më shumë rreth produkteve tona.

Tel: 0086-592-2963796

Telefoni: +86-18030304532 (Whatsapp, WeChat, Viber)

E-mail:Services@topallgroup.com

Skype: topskulptura

Orari: e hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

1. Zyra: 4-401 Njësia, 1647#, Xing Lin Bay Road, Jimei District, Xiamen, Kinë

2. Fabrika për countertop:

Zona Industriale Kuixia, Qyteti Shijing, Qyteti Nan'an, Kinë

3. Fabrika e Skulpturës së Granitit

Zona Industriale Qingshan, Qyteti Shanxia, ​​Qarku Huian, Qyteti Quanzhou Kinë.

4. Fabrika për Skulpturë Mermeri

Qendra e gdhendjes Dangcheng, Vendi Quyang, Qyteti Shijiazhuang, Kinë.

Ju lutemi dorëzoni formularin e mëposhtëm dhe ne do t'ju kontaktojmë së shpejti.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Ndjehemi sa më mirë t'ju njohim aq më shumë mund të bëjmë për ju!!!


GazeteQëndroni të sintonizuar për Përditësimet

Dërgo
WhatsApp Online Chat!