Pyetjet e shpeshta

FAQ

PYETJE TË SHPESHTA

Cilat janë avantazhet tuaja kryesore?

1. Prodhues profesional për më shumë se 16 vjet

2. Prodhim profesional për produkte guri.

3. Secili prej artikujve tanë është 100% i gdhendur me dorë dhe nga materiali 100% i ngurtë prej guri natyral.

4. 50 Artistë të Lartë të cilët sigurojnë çdo artikull në cilësi super të gdhendur.

5. Materialet prej guri janë të gjitha gurë natyralë me cilësi të lartë.

Janë në dispozicion 6 mijë modele delikate.

7. Aftësia e personalizuar është një nga liderët në industrinë e produkteve të gurit.

8. Çmimi është shumë konkurrues dhe shumë i arsyeshëm.

9. Morëm reputacion të lartë nga klientët tanë në të gjithë botën.

A pranoni porosi me pakicë?Cila është sasia minimale që ju nevojitet?

Po, ne pranojmë porosi me pakicë.Ne i shesim shitësit me shumicë, pakicë dhe shumë individëve.
Ne nuk kemi kërkesë minimale për porosi.Edhe 1 copë, e trajtojmë shumë seriozisht dhe e përfundojmë perfekt për klientin tonë.
Vetëm madhësia nuk mund të jetë kaq e vogël, pasi të gjithë artikujt tanë janë 100% të gdhendur me dorë.

Çfarë lloj materialesh janë në dispozicion?

Materiale të ndryshme janë në zgjedhje, duke përfshirë mermer të ndryshëm, granit (mermer i bardhë, mermer i zi, mermer krem ​​Egjipti, mermer i verdhë, mermer i kuq i diellit, mermer jeshil, mermer gri, mermer gjaku i pulës etj.), gur gëlqeror, travertin, gur ranor etj. .
Tregu ynë lokal është një nga qendrat më të mëdha të materialeve të gurit, Granit, Mermer, Kuarc, Pllakë, etj.
Ata janë gurë tërësisht natyralë.Dhe mostrat e gurëve me madhësi të vogël janë në dispozicion.

Çfarë materialesh me ngjyra janë në dispozicion?

Ngjyrat kanë të bardhë, të zezë, të verdhë, krem, të kuqe, rozë, blu etj.

You can send e-mail to: leon@topallgroup.com to ask for the commonly used stone material.

A bëni edhe dizajn të personalizuar?

Po.Si kompania udhëheqëse e personalizimit të industrisë së produkteve të gurit, ne mund të personalizojmë çdo artikull bazuar në foton, vizatimin ose idenë e klientëve, gjithashtu dizajnin, vizatimin e pranuar nga klienti.

Mund të më jepni një katalog dhe listë çmimesh?

Nëse jeni një blerës serioz, ne do të dëshironim të kuotojmë çmimin tonë më të mirë bazuar në artikujt tuaj të zgjedhur.
Ne nuk kemi listë çmimesh pasi kemi mijëra artikuj dhe secili prej tyre mund të bëjë në madhësi dhe materiale të ndryshme.
Gjithashtu, çmimi mbahet në ndryshim sipas kursit të këmbimit, dhe kostos së materialit, çdo pyetje, na dërgoni e-mail.

Cili është porti juaj i ngarkimit?

Porti ynë zakonisht i eksportit është Xingang (Tianjin), Xiamen, Ose klienti i specifikuar, si p.sh., me ajër, me tren.

Sa kohë mund të përfundojë porosia ime?Sa shpejt mund të marr produktet e mia të porositura?

1. Zakonisht do të na duhen rreth 25-30 ditë për prodhim.

2. Informacioni i kohëzgjatjes së transportit: Bregdeti perëndimor i Amerikës: rreth 25 ditë, bregdeti lindor i Amerikës: rreth 35 ditë, porti kryesor evropian: rreth 40 ditë, destinacion tjetër ju lutemi na dërgoni email për të marrë përgjigjen tonë.

Jeni i sigurt se paketimi do të jetë i shkëlqyer?Nëse ndodh dëmtimi gjatë transportit?

Po, ne jemi të sigurt që paketimi ynë është mjaft i sigurt.Ne përdorim arka të forta druri për paketimin e jashtëm.Brenda, ne përdorim shkumë për rregullim.
Për të siguruar që sendi brenda arkës nuk mund të tundet dhe më pas arka e jashtme do t'i mbrojë artikujt shumë mirë.
Përveç kësaj, ne do të blejmë sigurimin "të gjitha rreziqet" sipas kërkesës tuaj.Në rast se ndodh dëmtimi, fillimisht mund t'i drejtoheni shoqërisë së sigurimit për të kërkuar dëmin.
Nëse dëmi ka ndodhur për shkak të fajit të paketimit, kompania jonë do të marrë përgjegjësinë.

Cila është pagesa juaj e pranueshme?

T/T (Transferimi Telegrafik), West Union, RMB i Kinës në dispozicion dhe kështu me radhë.

Si mund të marr më shumë informacion ose të bëj një porosi?

Ju lutemi dërgoni email dhe na telefononi sipas Mobile, Facebook, Twitter, WhatsApp, WeChat, për të bërë porosinë tuaj.
E-mail: leon@topallgroup.com
Tel: +86 18030304532 (WeChat, WhatsApp, Viber)
Faqja e internetit: www.topallgroup.com

Procedura e porositjes
1. Përzgjedhja e produkteve dhe specifikimi i dimensioneve.Për të marrë konfirmimin e gurit.
2. Vlerësimi dhe kuotimi i produkteve, transportit dhe kostos së sigurimit.
3. Konfirmimi për informacionin e porosisë (sasia, çmimi, koha e dorëzimit, kushtet e pagesës etj.)
4. Parapagimi për t'u dërguar.Faks deklarate bankare si konfirmim.
5. Prodhimi nga fabrika jonë.Inspektimi i produkteve të gatshme.
6. Bilanci të dërgohet.Faks deklarate bankare si konfirmim.
6. Paketimi, transporti, dërgesa në portin tuaj më të afërt ose adresën tuaj përfundimtare.
7. Paraqisni dokumentet përkatëse (fatura, lista e paketimit, fatura e ngarkesës).
Për çdo pyetje, ju lutemi na dërgoni me email për më shumë detaje.
Ndjehemi sa më mirë t'ju njohim, aq më shumë mund të bëjmë për ju!

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?


GazeteQëndroni të sintonizuar për Përditësimet

Dërgo
WhatsApp Online Chat!